Władze KU AZS PWSZ Tarnów kadencji 2009 – 2011

12-03-2009 przez admin Zostaw odpowiedź »

13 listopada 2009 r. odbyło się Walne zabranie Sprawozdawczo-Wyborcze Klubu Uczelnianego AZS PWSZ Tarnów, na którym dotychczasowy Zarząd złożył sprawozdanie z działalności w latach 2007-2009 oraz dokonano wyboru na następną kadencję Prezesa oraz składu Zarządu.

W imieniu ustępującego Zarządu sprawozdanie z działalności złożył dotychczasowy Prezes KU AZS Jan Salamon. Zreferował działalność organizacyjną Zarządu, działalność i osiągnięcia poszczególnych sekcji oraz przedstawił rozliczenie dotacji w poszczególnych latach. Za najważniejsze osiągnięcia organizacyjne w mijającej kadencji uznano zwiększenie liczby członków Klubu (2007/2008 – 154, 2008/2009 – 204), doprowadzenie do wprowadzenia w Regulaminie Przyznawania Pomocy Materialnej zapisów korzystniejszych dla studentów (w zakresie przyznawania stypendiów sportowych), utworzenie sekcji wspinaczki sportowej mającej w zakresie swej działalności sport wyczynowy oraz utworzenie przez sekcję futsalu drużyny kobiecej. W zakresie działalności sportowej za najważniejsze osiągnięcia uznano zdobycie przez studentów medali Akademickich Mistrzostw Polski (judo kobiet – medale srebrny i złoty, wspinaczka sportowa – medal złoty i dwa brązowe), bardzo dobre wyniki w rywalizacji lokalnej (zwycięstwa w Akademickich Mistrzostwach Tarnowa w sportach drużynowych) i wojewódzkiej (rywalizacja w Małopolskiej Lidze Akademickiej połączona z awansami do rozgrywek strefowych AMP i następnie turniejów finałowych AMP) oraz zdobycie brązowego medalu w Mistrzostwach Polski Seniorów w barwach KU AZS (po raz pierwszy w historii Klubu).

Po wysłuchaniu pozytywnej opinii Komisji Rewizyjnej, delegaci w głosowaniu jednomyślnie udzielili Zarządowi absolutorium.

W następnych głosowaniach dokonano wyboru nowego Prezesa, którym na kolejną kadencję został Jan Salamon, wybrano również Zarząd na kadencję 2009 – 2011. W jego skład weszli: Michał Barnaś, Stanisław Derus, Artur Kania (Wiceprezes ds. sportowych), Przemysław Markowicz (Wiceprezes ds. organizacyjnych), Kazimierz Mróz, Ryszard Mróz, Dominik Niemczura, Wojciech Nowak (Sekretarz), Janusz Stawarz, Krzysztof Tomalski, Katarzyna Walkowicz, Marta Wantuch (Skarbnik).

Nową Komisję Rewizyjną tworzą: Danuta Majka, Janina Mróz, Łucja Jarmuła. W skład Sądu Koleżeńskiego weszli: Irena Uszyńska, Paulina Kot, Andrzej Zych.

Wybrano również delegatów na zjazd AZS środowiska krakowskiego i centralny zjazd AZS. Miło nam poinformować, że 23 listopada br. podczas zjazdu AZS środowiska krakowskiego, do którego należą kluby AZS uczelni krakowskich oraz uczelni małopolskich, Jan Salamon został wybrany w skład Zarządu AZS Kraków!