IX Charytatywny Turniej o Puchar Prezesa SKOK

02-03-2011 przez Sekretarz AZS Zostaw odpowiedź »

W sobotę, 29 stycznia br., odbył się IX Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Prezesa SKOK Kwiatkowskiego organizowany corocznie przez Klub Uczelniany Akademickiego Związku Sportowego PWSZ w Tarnowie, na rzecz Angeliki Michalik.

Dzięki uprzejmości Wójta Gminy Skrzyszów Marcina Kiwiora i Dyrektora Zespołu Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych w Skrzyszowie Roberta Wadyckiego, mecze zostały rozegrane w hali sportowej ZSPiG w Skrzyszowie. Uroczystego otwarcia Turnieju dokonał Wiceprezes KU AZS PWSZ w Tarnowie Przemysław Markowicz. Mecze rozgrywano w systemie grupowym, a następnie po zakończeniu rywalizacji w grupach, najlepsze drużyny stoczyły sportowy bój o pierwsze miejsce w Turnieju.

Ostatecznie, zwycięzcą IX Charytatywnego Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Prezesa SKOK Kwiatkowskiego okazała się drużyna „Redruk”, wyprzedzając drużynę „Legionów” oraz Witospol.

Wszystkie drużyny biorące udział w Turnieju otrzymały pamiątkowe puchary ufundowane przez Prezesa SKOK Kwiatkowskiego oraz dyplomy i podziękowania przygotowane przez Agencje Reklamową HBL Studio. Nagrody wręczyli Stanisław Komendacki – Prezes Zarządu SKOK Kwiatkowskiego oraz Przemysław Markowicz Wiceprezes KU AZS PWSZ Tarnów.

Zwycięzcy turnieju zespół – REDRUK – wystąpił w składzie: Andrzej Smekal, Krzysztof Surman, Michał Stach, Janusz Antecki, Kamil Michałek, Daniel Zięba, Michał Brudziński.

Cały Turniej przyniósł kwotę 2700 zł, która zostanie przekazana Angelice Michalik, chorej na stwardnienie rozsiane.

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania uczestnikom biorącym udział w rozgrywkach oraz firmom i instytucjom, dzięki którym udało się Turniej zorganizować.

Szczegółowe informacje na temat rozgrywek, wyników końcowych i przebiegu Turnieju zawiera Komunikat Końcowy (do pobrania w formacie PDF).

Zobacz galerię zdjęć z Turnieju >>>

Komunikat końcowy Turnieju >>>

29.01.2011 IX Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Prezesa SKOK Kwiatkowskiego w Tarnowie na rzecz Angeliki Michalik

Komentarze wyłączone.

Skip to content