Futsaliści nadal bez zwycięstwa

11-09-2011 przez Sekretarz AZS Zostaw odpowiedź »

Poniżej oczekiwań spisują się futsaliści AZS PWSZ Tarnów w rozgrywkach o Mistrzostwo I Ligi organizowanych przez Tarnowską Ligę Futsalu. Po pięciu rozegranych kolejkach akademicy mają na swoim koncie tylko jeden punkt i zajmują dziesiąte miejsce w tabeli.

Futsaliści AZS PWSZ Tarnów ulegli w ostatniej kolejce 1:5 aktualnemi liderowi Ligi, drużynie Topicar. We wcześniejszych spotkaniach przegrali 0:3 z Rock N` Roll/Redruk, 1:9 z Lumaro Ekotar Elbud oraz 1:2 z Westovia Okna Pawłowski. Zremisowali natomiast z drużyną Luxtorpeda Control Process. Stosunek bramek zdobytych i straconych wynosi 5:21.

Trener futsalistów AZS PWSZ Tarnów mgr Krzysztof Tomalski: Na początku Ligi nie mamy zbyt dużo powodów do zadowolenia. Niestety, ze względu na specyfikę naszej drużyny złożonej ze studentów PWSZ w Tarnowie, nie możemy odpowiednio przepracować okresu przygotowawczego do rozgrywek, tak jak robią to pozostałe zespoły. Nasza drużyna rozpoczyna treningi dopiero z początkiem roku akademickiego i to przekłada się na styl gry. Chłopcom Brakuje jeszcze zgrania i dobrze wypracowanych schematów. Nie brakuje im natomiast ambicji i zapału do walki. Myślę, że z czasem nasza gra powinna wyglądać o wiele lepiej co przełoży się na miejsce w tabeli.

Najbliższą okazję do poprawienia swojego bilansu i odniesienia pierwszego zwycięstwa futsaliści AZS PWSZ Tarnów będą mieli już 14 listopada kiedy to zmierzą się z zespołem PRO-FIS.

Strona Tarnowskiej Ligi Futsalu >>>

Drużyna gra w składzie:

Oskar Płaneta
Kamil Migdał
Konrad Stańczyk
Marcin Białas
Łukasz Jamróg
Mateusz Miśtak
Artur Nowak
Dominik Cabała
Mateusz Krawczyk
Przemysław Sikorski
Krzysztof Tomalski
Dariusz Kołton
Arkadiusz Chwałek
Dominik Adamowski
Mateusz Skowron

Kierownik i Trener: Krzysztof Tomalski

Komentarze wyłączone.

Skip to content