Akademicka Doba Sportu w Tarnowie!

11-03-2023 przez Sekretarz AZS Zostaw odpowiedź »

Akademicka Doba Sportu to ogólnopolskie wydarzenie promujące kulturę fizyczną, uprawianie aktywności fizycznej i prozdrowotny tryb życia. Akademicki Związek Sportowy zaprasza do udziału wszystkich chętnych, ze szczególnym uwzględnieniem społeczności akademickiej – Akademicka Doba Sportu w Tarnowie odbędzie się w dniach 6/7 listopada!

Wydarzenia w poszczególnych miastach będą się opierać różnorodnych aktywnościach okołosportowych zaplanowanych na 24 godziny i zlokalizowanych na terenie obiektów sportowych należących do uczelni wyższych. AZS chce pokazać, że aktywność ruchową można uprawiać o każdej porze dnia i nocy, a różnorodność form tej aktywności pozwala każdemu na uczestnictwo.

Akademicka Doba Sportu w Tarnowie odbędzie się w poniedziałek i wtorek – 6/7 listopada 2023 w obiektach Akademii Tarnowskiej! Projekt nie przewiduje żadnych ograniczeń wiekowych. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę rodzica na uczestnictwo lub pojawić się z opiekunem prawnym. Uczestnictwo jest bezpłatne.

PONIEDZIAŁEK 6 LISTOPADA

17.00 – 18.30 – siatkówka mężczyzn (Hala sportowa Akademii Tarnowskiej, budynek E)
18.30 – 20.00 – siatkówka kobiet (Hala sportowa Akademii Tarnowskiej, budynek E)
20.00 – 21.30 – futsal mężczyzn (Hala sportowa Akademii Tarnowskiej, budynek E)

WTOREK 7 LISTOPADA

18.00 – 19.30 – wspinaczka (Ściana wspinaczkowa, Hala sportowa Akademii Tarnowskiej, budynek E)
18.30 – 20.00 – fitness (Sala choreograficzna G313, Wydział Ochrony Zdrowia AT, budynek G)
20.00 – 21.30 – futsal kobiet (Hala sportowa Akademii Tarnowskiej, budynek E)
20.00 – 21.30 – siłownia /dostęp indywidualny/ (Siłownia przy Hali Sportowej, Hala sportowa Akademii Tarnowskiej, budynek E)

Projekt realizowany jest przy wsparciu Akademickiego Związku Sportowego oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki. Współorganizator – Klub Uczelniany AZS Akademii Tarnowskiej.