MaÅ‚opolskie uczelnie podsumowaÅ‚y miniony sezon » KU AZS Akademia Tarnowska

Małopolskie uczelnie podsumowały miniony sezon

10-25-2023 przez Sekretarz AZS Zostaw odpowiedź »

18 października br. w Auli Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie odbyło się uroczyste podsumowanie rozgrywek w ramach Akademickich Mistrzostw Małopolski 2022/23. W gali wzięli udział studenci-sportowcy oraz Rektorzy małopolskich uczelni, Dyrektorzy Studiów Wychowania Fizycznego/Centrów Sportu i Prezesi Klubów Uczelnianych AZS.

W trakcie uroczystości przypomniano sukcesy osiągnięte przez studentów małopolskich szkół wyższych w rywalizacji w sporcie wyczynowym oraz akademickim. Podsumowano wyniki rywalizacji w ramach rozgrywek Akademickich Mistrzostw Małopolski. Medaliści wszystkich dyscyplin Akademickich Mistrzostw Małopolski otrzymali pamiątkowe statuetki, a zwieńczeniem wydarzenia było wręczenie nagród za klasyfikację końcową. Delegaci Uczelni odebrali z rąk Prezesa AZS Kraków dr. hab. Michała Spiesznego pamiątkowe dyplomy i puchary. Dyplom dla Akademii Tarnowskiej odebrał Prezes Klubu Uczelnianego AZS Wojciech Nowak.

Klasyfikacja końcowa AMM 2022/2023:

Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie
Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie