Remis w ligowym debiucie » KU AZS Akademia Tarnowska

Remis w ligowym debiucie

11-18-2022 przez Sekretarz AZS Zostaw odpowiedź »

Futsaliści AZS ANS Tarnów rozpoczęli rywalizację o punkty Akademickich Mistrzostw Małopolski. W pierwszym spotkaniu tegorocznej edycji ligi akademickiej zmierzyli się z zespołem krakowskiego AWF, z którym zremisowali 3:3.

To tarnowscy akademicy otworzyli wynik spotkania, strzelając gola już w pierwszej minucie meczu. Wynik ten utrzymał się do końca pierwszej połowy, mimo starań krakowskich studentów. Również druga połowa początkowo układała się po myśli gospodarzy, którzy podwyższyli rezultat na 2:0. Nieustający w walce zespół AZS AWF Kraków najpierw jednak zdobył swoją pierwszą bramkę, by za niedługo doprowadzić do remisu 2:2. Futsaliści Akademii Nauk Stosowanych odpowiedzieli bramką, ale nie zdołali utrzymać zwycięskiego wyniku. Wierzący do końca w możliwość urwania punktu gospodarzom krakowianie zdołali wyrównać. Tarnowianie co prawda oddali strzał na bramkę rywali równo z końcową syreną, ale trafili w słupek. Mecz zakończył się podziałem punktów 3:3.