Siatkarki walczÄ… o punkty Akademickich Mistrzostw MaÅ‚opolski » KU AZS Akademia Tarnowska

Siatkarki walczą o punkty Akademickich Mistrzostw Małopolski

11-23-2022 przez Sekretarz AZS Zostaw odpowiedź »

Zespół piłki siatkowej kobiet pod wodzą trenera Marka Skrobota rozpoczął rywalizację o punkty Akademickich Mistrzostw Małopolski. Studentki tarnowskiej ANS rozegrały w listopadzie dwa spotkania i na razie zajmują trzecie miejsce w tabeli grupy A.

Siatkarki rozegrały do tej pory jedno spotkanie w roli gospodyń oraz jedno wyjazdowe. W ligowym debiucie, uległy na własnym parkiecie 0:2 drużynie AZS Uniwersytetu Pedagogicznego Kraków. Tym samym stosunkiem punktów uległy w meczu wyjazdowym zespołowi AZS AWF Kraków.

Teraz tarnowskie akademiczki pauzują aż do przyszłego roku. Kolejne spotkanie rozegrają dopiero 9 stycznia 2023 r. we własnej hali z AZS Politechniki Krakowskiej (godz. 19.00), a następnie zmierzą się na wyjeździe z AZS Collegium Medicum UJ (17 stycznia 2023 r.).

foto: Paweł Topolski