XIV Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Prezesa SKOK Kwiatkowskiego

04-25-2016 przez Sekretarz AZS Zostaw odpowiedź »

Klub Uczelniany AZS PWSZ w Tarnowie zaprasza do udziału w XIV Charytatywnym Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Prezesa SKOK Kwiatkowskiego. Turniej jest imprezą cykliczną, która na stałe zagościła w kalendarzu sportowym KU AZS PWSZ w Tarnowie. Dzięki licznym uczestnikom oraz sponsorom, cały dochód z turnieju przeznaczany jest na leczenie Angeliki Michalik, chorej na stwardnienie rozsiane.

Turniej odbędzie się w sobotę, 7 maja br. (sobota) w Hali sportowej PWSZ w Tarnowie, ul. Mickiewicza 8 (wjazd od ul. Goldhammera). Wezmą w nim udział amatorskie drużyny siatkarskie z Tarnowa oraz okolic.

Przemysław Markowicz, organizator wydarzenia mówi: podobnie jak w latach poprzednich, Turniej cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony zawodników jak i sponsorów, bez których nie byłoby możliwe zorganizowanie tej imprezy. Od 2003 roku, odkąd zaczęliśmy organizować naszą imprezę zebraliśmy kwotę około 40 tys. złotych. Kwota ta zasiliła konto Angeliki i została wykorzystana na leczenie. Liczymy, że kolejne imprezy przyniosą nam podobne darowizny pieniężne, które będziemy mogli przekazać naszej koleżance. Chociaż jak podkreśla sama zainteresowana pieniądze nie są dla niej najważniejsze, nie mniej ważny dla niej jest udział drużyn, chęć pomocy oraz zainteresowanie jej stanem zdrowia i postępami w leczeniu, a czasem dobro słowo.

Szczegółowe informacje zawarte są w Komunikacie nr1 (zaproszenie, komunikat, regulamin, program).

Komunikat nr 1 (PDF) >>>

Zaproszenie (PDF) >>>

Zbiórka „XIII CHARYTATYWNY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ O PUCHAR PREZESA SKOK KWIATKOWSKIEGO” została zarejestrowana jako zbiórka publiczna i otrzymała numer 2016/1363/OR.

Komentarze wyłączone.

Skip to content