Tarnoviada 2017 czyli mistrzostwa w lekkiej atletyce » KU AZS Akademia Tarnowska

Tarnoviada 2017 czyli mistrzostwa w lekkiej atletyce

10-10-2017 przez Sekretarz AZS Zostaw odpowiedź »

Zakład Wychowania Fizycznego oraz Klub Uczelniany AZS PWSZ w Tarnowie serdecznie zapraszają studentów, a szczególnie studentów I roku do wzięcia udziału w pierwszej Tarnoviadzie czyli Mistrzostwach PWSZ w Tarnowie w lekkiej atletyce.

Celem Mistrzostw jest popularyzacja lekkiej atletyki wśród studentów oraz dokonanie przeglądu sprawności fizycznej studentów pierwszego roku.

Zawody odbędą się 19 października 2017 r. (czwartek) na stadionie lekkoatletycznym TOSiR przy ul. Piłsudskiego 32. Prawo startu maja wszyscy studenci PWSZ w Tarnowie, przy czym tylko wyniki studentów pierwszego roku uwzględniane będą w klasyfikacji drużynowej i indywidualnej. Każdy student ma prawo startu w jednej, wybranej konkurencji.

Organizatorzy przewidujÄ… nagrody dla uczestników – medale oraz puchary.

Szczegóły organizacyjne, program minutowy oraz przewidywane konkurencje dostępne są w Regulaminie Mistrzostw (PDF)