MiÄ™dzyuczelniany Turniej League of Legends o Puchar Rektora PWSZ w Tarnowie » KU AZS Akademia Tarnowska

Międzyuczelniany Turniej League of Legends o Puchar Rektora PWSZ w Tarnowie

05-18-2021 przez Sekretarz AZS Zostaw odpowiedź »

Sekcja e-sportu Klubu Uczelnianego AZS PWSZ w Tarnowie oraz Katedra Informatyki PWSZ w Tarnowie zapraszają reprezentacje małopolskich szkół wyższych do wzięcia udziału w organizowanym z okazji święta tarnowskiej PWSZ Międzyuczelnianego Turnieju League of Legends o Puchar Rektora PWSZ w Tarnowie, który odbędzie się 28 maja 2021 r.

W Turnieju mogą wziąć reprezentacje małopolskich uczelni w składzie 5 zawodników/zawodniczek + 2 osoby rezerwowe. Zgłoszenia reprezentacji poszczególnych uczelni należy przesyłać na adres: azs@pwsztar.edu.pl do dnia 26 maja br. za pośrednictwem właściwego klubu uczelnianego AZS. Przedstawiciela reprezentacji prosimy również o zgłoszenie się na serwer Discord do Administratora i podanie danych drużyny: https://discord.gg/AuqgRStfJ9. U Administratora będzie również dostępny regulamin turnieju i szczegółowe informacje organizacyjne. Turniej odbędzie się w trybie wirtualnym.

Zapraszamy małopolskie uczelnie do rywalizacji i wspólnej zabawy!