Festiwal Biegów Przełajowych Grupa Azoty

03-16-2016 przez Sekretarz AZS Zostaw odpowiedź »

18. konkurencji biegowych i rekreacyjny bieg otwarty to propozycja organizatorów Festiwalu Biegów Przełajowych Grupy Azoty w Tarnowie skierowana do klubów sportowych, szkół i amatorów biegania. Pierwsze z cyklu zawodów zaplanowano 19 marca na terenach zielonych przy hali „Jaskółka”. Start o godz. 11.00. Tego samego dnia odbędą się także biegi młodzików (roczniki 2001 i 2002) o Puchar Prezydenta Miasta Tarnowa.

Wszyscy uczestnicy zostaną podzieleni na kategorie wiekowe. Dla najmłodszych biegaczy (rocznik 2008 i młodsi) przewidziano dystans 500 metrów. Seniorzy (rocznik 1996 i starsi) konkurować będą na dystansie 3000 metrów. Młodzicy o Puchar Prezydenta powalczą na trasie jednego kilometra.

Dla wszystkich zawodników przygotowano dyplomy uczestnictwa, a za zajęcie miejsca na podium medale. Na zakończenie zawodów zaplanowano dwukilometrowy bieg otwarty dla wszystkich uczestników festiwalu, a po jego zakończeniu losowanie nagród rzeczowych i niespodzianek.

Regulamin oraz program festiwalu do pobrania poniżej.

Program minutowy zawodów (PDF)

Regulamin zawodów (PDF)

Zapisy szkół i osób indywidualnych odbywać się będą w biurze zawodów od godz. 9.30.

Organizatorem wydarzenia są: Małopolski Związek Lekkiej Atletyki, Klub Uczelniany AZS PWSZ w Tarnowie, Tarnowski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie.