Aktywny Student czyli oddaj swój głos w Budżecie Obywatelskim Województwa Małopolskiego

06-02-2023 przez Sekretarz AZS Zostaw odpowiedź »

AKTYWNY STUDENT!!!

Ruszyło głosowanie w 6. edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Do połowy czerwca każdy mieszkaniec Małopolski może zdecydować, które zadania będą realizowane w kolejnych latach. Na wcielenie w życie najlepszych propozycji Zarząd Województwa Małopolskiego przeznaczy 14 mln zł. Do etapu głosowania dotarło 198 zadań – 158 o charakterze regionalnym oraz 40 ogólnowojewódzkim.

Do wyboru jest blisko 200 propozycji, ale my zachęcamy szczególnie do wsparcia w plebiscycie projektu trzech klubów uczelnianych AZS: Akademii Tarnowskiej, Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie i Politechniki Krakowskiej im. Tadeusza Kościuszki – Aktywny Student.

Ideą projektu AKTYWNY STUDENT jest zachęcenie i ułatwienie mieszkańcom Małopolski dostępu do aktywności fizycznej poprzez darmowe zajęcia sportowe. Każdy niezależnie od wieku i poziomu zaangażowania w sport, będzie miał możliwość skorzystania z tych zajęć. Organizatorzy zapewnią profesjonalną opiekę trenerską i fizjoterapeutyczną oraz różnorodne zajęcia, takie jak zumba, joga, fitness, pilates a także treningi motoryczne. Ponadto, uczestnicy, aby zadbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie, będą mieli możliwość skorzystania z bezpłatnych wizyt u fizjoterapeuty, a mieszkańcy Tarnowa będą mogli skorzystać bezpłatnie z basenu Akademii Tarnowskiej!

Głosowanie internetowe trwa do 18 czerwca, a kod Aktywnego Studenta to OGW 8. Zachęcamy wszystkich mieszkańców Małopolski, niezależnie od posiadania meldunku, którzy ukończyli 16 lat, do oddania głosu na „Aktywnego Studenta”.

KOD ZADANIA “Aktywny Student”: OGW 8,

Link do głosowania ➡️ https://malopolska.budzet-obywatelski.eu/glosowanie

Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i liczymy na Was!