Akademickie Mistrzostwa Tarnowa we wspinaczce

11-13-2014 przez Sekretarz AZS Zostaw odpowiedź »

Już po raz piąty Klub Uczelniany AZS PWSZ w Tarnowie organizuje zawody wspinaczkowe w randze Akademickich Mistrzostw Tarnowa. Po raz pierwszy zostaną one przeprowadzone w formule „na trudność”.
Tarnowska PWSZ do tej pory stawiała na popularne „czasówki”. Wszakże studentem Uczelni jest Jędrzej Komosiński – trzykrotny Mistrz Polski seniorów, pięciokrotny medalista Akademickich Mistrzostw Polski, a od zeszłego roku również Marcin Dzieński, aktualny Mistrz Polski seniorów w formacie standardu 15-metrowego. Organizatorzy Mistrzostw postanowili jednak wykorzystać potencjał, który drzemie w sztucznej ścianie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie i podnosić poziom studentów również we wspinaczce na trudność. Zawody są elementem obchodów Jubileuszu 15-lecia Klubu.

Eliminacje odbędą się w dniu 20 listopada o godz. 18.30 (czwartek), a finały zostały zaplanowane na 25 listopada (wtorek), godz. 18.30.

Wyniki eliminacji (PDF) >>>

Regulamin Mistrzostw (PDF) >>>

Tradycyjnie sponsorem nagród dla uczestników i fundatorem pucharów dla najlepszych zawodników Mistrzostw będzie Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo Obrót Detaliczny.

Komentarze wyłączone.

Skip to content