Akademia Sportu czyli oddaj swój głos w Budżecie Obywatelskim Województwa Małopolskiego

06-05-2024 przez Sekretarz AZS Zostaw odpowiedź »

Ruszyło głosowanie w 7. edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Do 14 czerwca każdy mieszkaniec Małopolski może zdecydować, które zadania będą realizowane w kolejnych latach. Na wcielenie w życie najlepszych propozycji Zarząd Województwa Małopolskiego przeznaczy 16 mln zł. Do etapu głosowania dotarło 232 zadania. 190 o charakterze regionalnym oraz 42 ogólnowojewódzkie.

Do wyboru są 232 propozycje, ale my zachęcamy szczególnie do wsparcia w plebiscycie projektu trzech klubów uczelnianych AZS: Akademii Tarnowskiej, Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie i Politechniki Krakowskiej im. Tadeusza Kościuszki – Akademia Sportu.

Akademia Sportu – Twoja Droga do Aktywności i Zdrowia!”Akademia Sportu” ma na celu stworzenie szerokiej i atrakcyjnej oferty bezpłatnych zajęć sportowo-rekreacyjnych, skierowanej do mieszkańców Małopolski, a w szczególności studentów i pracowników uczelni wyższych oraz młodzieży szkolnej. Projekt zakłada realizację kilku różnorodnych inicjatyw sportowych, które zaspokoją potrzeby zarówno amatorów, jak i zaawansowanych sportowców. Projekt „Akademia Sportu” to nie tylko inwestycja w zdrowie i aktywność mieszkańców, ale także doskonała okazja do integracji społeczności akademickiej i lokalnej. Dołącz do „Akademii Sportu” i zainwestuj w swoje zdrowie i dobre samopoczucie!

Głosowanie internetowe trwa do 14 czerwca, a kod Akademii Sportu to OGW 10. Zachęcamy wszystkich mieszkańców Małopolski, niezależnie od posiadania meldunku, którzy ukończyli 16 lat, do oddania głosu na „Akademię Sportu”.

KOD ZADANIA “Akademia Sportu”: OGW 10,

Link do głosowania ➡️ http://malopolska.budzet-obywatelski.eu/glosowanie

Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i liczymy na Was!