Siatkarki zagrajÄ… o finaÅ‚ Akademickich Mistrzostw MaÅ‚opolski » KU AZS Akademia Tarnowska

Siatkarki zagrają o finał Akademickich Mistrzostw Małopolski

02-28-2014 przez Sekretarz AZS Zostaw odpowiedź »

3 marca (poniedziałek) o godz. 18.30 siatkarki AZS PWSZ Tarnów rozegrają spotkanie z drużyną AZS AWF Kraków, którego stawką jest gra w finale Akademickich Mistrzostw Małopolski.

Rundę zasadniczą rozgrywek środowiskowych, w których uczestniczą szkoły wyższe małopolski, tarnowskie akademiczki ukończyły na pierwszym miejscu w swojej grupie. Rozegrały 4 mecze, które wygrały nie tracąc seta. Tuż za tarnowiankami uplasowały się kolejno zespoły AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego, AZS Collegium Medicum UJ, AZS Uniwersytetu Pedagogicznego i AZS Krakowskiej Akademii.

W fazie play-off AZS PWSZ Tarnów spotka się z drugim zespołem grupy A czyli AZS AWF Kraków. Zwycięzca uzyska prawo gry o złoty medal z drużyną AZS AGH Kraków lub AZS UJ. Przypomnijmy, że dziewczęta dzięki awansowi do pierwszej czwórki Akademickich Mistrzostw Małopolski mają zapewniony awans do turnieju półfinałowego strefy C Akademickich Mistrzostw Polski.

AZS PWSZ Tarnów – AZS AWF Kraków
3 marca (poniedziałek), godz. 18.30