PoznaliÅ›my Mistrzów Uczelni w piÅ‚ce siatkowej! » KU AZS Akademia Tarnowska

Poznaliśmy Mistrzów Uczelni w piłce siatkowej!

05-16-2023 przez Sekretarz AZS Zostaw odpowiedź »

Sportowe obchody jubileuszu 25-lecia Akademii Nauk Stosowanych w Tarnowie rozpoczął finałowy turniej, w którym wyłoniony został zwycięzca uczelnianych Mistrzostw w piłkę siatkową. Po emocjonującym meczu z reprezentacja Studentów III roku wychowania fizycznego, Mistrzami Akademii Nauk Stosowanych w Tarnowie w piłce siatkowej w roku 2023 została drużyna Pracowników!

Dzięki rozegranym wcześniej spotkaniom fazy grupowej, do finału awansowały trzy zespoły, które walczyły o triumf w lidze uczelnianej. Po emocjonującym i stojącym na bardzo wysokim poziomie finale, Mistrzami ANS w Tarnowie został zespół Pracowników, który pokonał W walce o pierwsze miejsce zwyciężyli drużyny: MOS Fizjoterapia 2:0 oraz Wychowanie Fizyczne III rok 2:0.

Drużyna mistrzów grała w składzie: Małgorzata Konieczko, Diana ,Marek Skrobot, Piotr Kuczek, Przemysław Markowicz, Krzysztof Tomalski, Marcin Krawczyk, Dawid Kara, Bartłomiej Tott.

Drugie miejsce zajęli studenci Wychowania fizycznego III rok, którzy ulegli drużynie Pracowników, ale 2:1 pokonali MOS Fizjoterapię, która tym samym zajęła miejsce trzecie.

W związku z dużym zainteresowaniem rozgrywkami, Organizator turnieju mgr Marek Skrobot zapowiedział kontynuację ligi uczelnianej w piłce siatkowej w kolejnym roku akademickim.