KrysztaÅ‚owa Kula dla PWSZ Tarnów » KU AZS Akademia Tarnowska

Kryształowa Kula dla PWSZ Tarnów

11-04-2010 przez Sekretarz AZS Zostaw odpowiedź »

W środę, 3 listopada, Prezydium Zarządu KU AZS PWSZ w Tarnowie w składzie Jan Salamon – Prezes, Przemysław Markowicz – Wiceprezes ds. organizacyjnych i Wojciech Nowak – Sekretarz, przekazało JM Rektorowi prof. dr. hab. Stanisławowi Komornickiemu kryształową kulę oraz pamiątkowy dyplom – trofea za zajęcie przez PWSZ w Tarnowie trzeciego miejsca w klasyfikacji Akademickich Mistrzostw Polski 2009/2010 (klasyfikacja w ramach typów uczelni).

Trofea te otrzymali przedstawiciele Klubu Uczelnianego – Przezes Jan Salamon i Wiceprezes Przemysław Markowicz podczas uroczystej Gali Sportu Akademickiego podsumowującej współzawodnictwo sportowe w ramach Akademickich Mistrzostw Polski 2009/2010, którą zorganizował Zarząd Główny AZS w Warszawie.

Ostateczna klasyfikacja Akademickich Mistrzostw Polski 2009/2010
Wyższe szkoły zawodowe: