Akademicka Doba Sportu 2024 w Tarnowie! » KU AZS Akademia Tarnowska

Akademicka Doba Sportu 2024 w Tarnowie!

10-09-2024 przez Sekretarz AZS Zostaw odpowiedź »

Akademicka Doba Sportu to ogólnopolskie wydarzenie promujące kulturę fizyczną, uprawianie aktywności fizycznej i prozdrowotny tryb życia. Akademicki Związek Sportowy zaprasza do udziału wszystkich chętnych, ze szczególnym uwzględnieniem społeczności akademickiej – Akademicka Doba Sportu w Tarnowie odbędzie się w dniach 15/16 października!

Wydarzenia w poszczególnych miastach będą się opierać różnorodnych aktywnościach okołosportowych zaplanowanych na 24 godziny i zlokalizowanych na terenie obiektów sportowych należących do uczelni wyższych. AZS chce pokazać, że aktywność ruchową można uprawiać o każdej porze dnia i nocy, a różnorodność form tej aktywności pozwala każdemu na uczestnictwo.

Akademicka Doba Sportu w Tarnowie odbędzie się we wtorek i środę – 15/16 października 2024 w obiektach Akademii Tarnowskiej! Projekt nie przewiduje żadnych ograniczeń wiekowych. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę rodzica na uczestnictwo lub pojawić się z opiekunem prawnym. Uczestnictwo jest bezpłatne.

WTOREK 15 PAŹDZIERNIKA

od godz. 18.00 – wspinaczka sportowa – Noc ze wspinaczkÄ…! (Åšciana wspinaczkowa, Hala sportowa Akademii Tarnowskiej, budynek E)
od godz. 18.30 – fitness (Sala choreograficzna G313, WydziaÅ‚ Lekarski i Nauk o Zdrowiu AT, budynek G)
od godz. 20.00 – futsal (Hala sportowa Akademii Tarnowskiej, budynek E)

ŚRODA 16 PAŹDZIERNIKA

od godz. 8.00 – pÅ‚ywanie (kryta pÅ‚ywalnia Akademii Tarnowskiej, budynek F)
od godz. 8.00 – siatkówka (Hala sportowa Akademii Tarnowskiej, budynek E)
od godz. 16.00 – tenis stoÅ‚owy (Hala sportowa Akademii Tarnowskiej, budynek E)
od godz. 17.00 – koszykówka 3×3 (Hala sportowa Akademii Tarnowskiej, budynek E)
od godz. 17.00 – siÅ‚ownia (siÅ‚ownia przy Hali sportowej AT, budynek E)

Informacje na temat poszczególnych aktywności oraz zasad uczestnictwa facebook.com/AZS.ATAR lub azs@atar.edu.pl

Projekt realizowany jest przy wsparciu Akademickiego ZwiÄ…zku Sportowego oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki.