24h aktywnoÅ›ci czyli Akademicka Doba Sportu 2024 » KU AZS Akademia Tarnowska

24h aktywności czyli Akademicka Doba Sportu 2024

10-18-2024 przez Sekretarz AZS Zostaw odpowiedź »

Ponad 150 zwolenników aktywności fizycznej wzięło udział w kolejnej edycji Akademickiej Doby Sportu przygotowanej w Tarnowie przez Klub Uczelniany AZS AT. Idea wydarzenia jest bardzo prosta: otwarcie obiektów sportowych dla chętnych, którzy chcą wziąć udział we wspólnych aktywnościach w ciągu 24 godzin. Tarnów był jednym z 26 miast Polski w których zorganizowano Akademicką Dobę Sportu.

Klub Uczelniany AZS AT w tym roku zaproponował chętnym do wspólnego uprawiania sportu osiem rodzajów aktywności (wspinaczka, fitness, futsal, pływanie, siatkówka, tenis stołowy, koszykówka 3×3, siłownia). Z zaproszenia skorzystało ponad 150 osób, wśród których byli Studenci, Pracownicy oraz osoby spoza społeczności Akademii Tarnowskiej.

fot. Artur Gawle

Projekt realizowany jest przy wsparciu Akademickiego ZwiÄ…zku Sportowego