FutsaliÅ›ci bez porażki » KU AZS Akademia Tarnowska

Futsaliści bez porażki

11-30-2021 przez Sekretarz AZS Zostaw odpowiedź »

Futsaliści AZS PWSZ Tarnów w trzeciej kolejce Akademickich Mistrzostw Małopolski wywalczyli trzecie zwycięstwo! Tym razem w roli gospodarza, pokonali zespół AZS AWF Kraków 8:4.

Kibice, którzy pojawili się w hali tarnowskiej PWSZ mieli powody do zadowolenia. Spotkanie rundy zasadniczej grupy A pomiędzy dwoma niepokonanymi do tej pory zespołami obfitowało w emocje, efektowne zagrania i parady bramkarskie. Oba zespoły pokazały na boisku nie tylko wolę walki i sportową ambicję, ale również dojrzałość taktyczną i ciekawe schematy gry. Po świetnym początku gospodarzy, którzy szybko wyszli na prowadzenie i przez całą pierwszą połowę kontrolowali mecz, do głosu doszli goście. Wynik 5:4 zapowiadał wielkie emocje w drugiej połowie i tak rzeczywiście było. Tarnowscy akademicy zdołali jednak uporządkować grę i wrócić do sprawdzonych rozwiązań i ostatecznie wygrali 8:4.

Dotychczasowe wyniki futsalistów:

AZS CM UJ raków – AZS PWSZ Tarnów 0:6
AZS Politechnika Krakowska – AZS PWSZ Tarnów 3:5
AZS WSZ Tarnów – AZS AWF Kraków 8:4

Wcześniej swój mecz również w ramach Akademickich Mistrzostw Małopolski rozegrały siatkarki AZS PWSZ Tarnów, które pokonały 2:0 drużynę AZS Uniwersytetu Rolniczego.